Hakkımızda

12 yıldır güvenlik sektörüne


Arisak Güvenlik

Bu analizin ardından, gelişen Güvenlik sektörünün sunduğu çok geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyaçlara en uygun çözüm sistemlerinin bulunması ve uygulanması mümkün olacaktır. Üstelik bu sistemler, büyüyen işletmelerin ve binaların yönetimi ve denetimi açısından da önemli kolaylıklar sunacaktır. ARİSAK Güvenlik olarak adlandırılan ve yeni gelişen bu bütünsel yaklaşımın Türkiye’deki öncülerindendir.

ARİSAK Güvenlik, Güvenlik Mühendisliği yaklaşımı ile konuyu sadece CCTV, Access veya Yangın Sistemi vb sistemlerin kurulumundan  çok ötesinde yeni, farklı ve bütünsel bir bakış acısı ile ele almaktadır. Bu bakış açısında ürünler (Kameralar, detektörler, vb) tasarlanan sistemde sadece belli görevleri yerine getiren birer ekipmandırlar, daha fazlası değil. Aslolan tesis edilen çeşitli ürünlerin entegre bir şekilde bir bütün halinde çalışması ve amaçlanan güvenliği, isletme denetimini ve verimliliği sağlamasıdır.

2004 Yılında kurulmuş olan Arisak Güvenlik, kuruluşundan itibaren hızlı bir gelişme göstermiş, geçmişten gelen tecrübesi, dinamik kadrosu, referansları ve memnun müşterileri ile Elektronik Güvenlik Sektörünün önde gelen Proje Taahhüt Şirketlerinden biri olmuştur.

Arisak Güvenlik, ileri teknoloji ve yoğun mühendislik bilgisi isteyen ve Türkiye’ de örnek teşkil eden pek çok entegre güvenlik sistemine imza atmıştır.

 

ip-kamera-sag